Shamir Polska – Długie Oczy

homepage

Shamir Polska

Firma SHAMIR rozpoczęła działalność w 1972 jako producent soczewek dwuogniskowych. Obecnie jest liderem produkcji zaawansowanych jednoogniskowych i progresywnych soczewek okularowych. Przez niemal pół wieku, SHAMIR z powodzeniem umacniał swoją pozycję na rynku światowym jako dostawca najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań, spełniających najwyższe standardy jakościowe.

Reputacja firmy SHAMIR opiera się na entuzjastycznym poszukiwaniu wiedzy na temat czynników utrudniających widzenie oraz kreatywności i wdrażaniu pionierskich technologii optycznych, pozwalających sprostać każdemu wyzwaniu.

Jesteśmy dumni z posiadania tak szerokiej oferty produktowej, opartej na innowacyjnych technologiach, pozwalających realizować nieskończenie długą listę potrzeb wzrokowych. SHAMIR powstał w Izraelu, nazywanym „krajem start-upów” i dlatego traktuje priorytetowo prace badawczo-rozwojowe, przeznaczając na nie ogromne nakłady inwestycyjne i angażując do współpracy najtęższe umysły w branży. SHAMIR wprowadził wiele przełomowych innowacji, dzięki którym uzyskał tytuł pioniera technologii optycznych. Nasze wysiłki skupiają się nie tylko na technologiach poprawiających jakość widzenia, ale również na wspieraniu specjalistów ochrony wzroku nowymi produktami, fachową wiedzą i narzędziami, które pozwalają im promować własne marki i rozwijać się biznesowo.

SHAMIR rewolucjonizuje doświadczenie klienta, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik produkcji, takich jak przełomowe rozwiązanie InoTime, zapewniające szybką dostawę produktów, gdy czas realizacji zamówienia na soczewki jest liczony w godzinach. Szeroki zakres rozwiązań SHAMIR, od okularów ochronnych do korekcji przeznaczonej dla sportowców, pozwala realizować znaczną część potrzeb użytkowników, zarówno specjalistów, jak i konsumentów.

Shamir Polska

ul. Poleczki 52
02 – 820 Warszawa
tel: 22 666 86 76
e-mail: ogrodzmyslow@dlugieoczy.pl

Więcej na shamir.pl

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Skip to content