Geneza powstania inicjatywy DŁUGIE OCZY – Długie Oczy

homepage

Geneza powstania inicjatywy DŁUGIE OCZY

„Jakie pani ma długie oczy!” – powiedział niewidomy chłopiec, gdy dyrektor Stowarzyszenia poinformowała go o zmierzającej w ich stronę dziewczynce. Była ona na tyle daleko, że żadne dostępne chłopcu zmysły nie pozwalały mu przewidzieć rychłego spotkania z koleżanką.

Usłyszeliśmy tę anegdotę na jednym ze spotkań ze Stowarzyszeniem, gdy omawialiśmy plany wolontariatu pracowniczego oraz rozważaliśmy rozmaite formy wsparcia działalności Stowarzyszenia. „Długie oczy” – no jasne, pomyśleliśmy. Ta nazwa doskonale odda nasze intencje i założenia. Jesteśmy, jako Shamir Polska, zespołem ludzi chętnie oddających się ważnym społecznie inicjatywom. Chcemy ćwiczyć się w umiejętności dalekosiężnego dostrzegania potrzeb innych i, w wyniku wspólnych działań, zwiększać szansę na ich szybką realizację. A ponieważ współpracujemy z wieloma podmiotami, jakimi są salony optyczne w całej Polsce – znamy ich i wiemy, że możemy liczyć na ich zaangażowanie – razem możemy więcej. Możemy mieć DŁUGIE OCZY.

Tak narodził się pomysł stworzenia konsorcjum Shamir Polska i Partnerów Biznesowych, jakimi są Salony Optyczne. Dzięki wspólnej pracy chcemy popularyzować i zwiększać powodzenie naszych inicjatyw. Na chwilę obecną koncentrujemy się na pomocy dla podopiecznych w Laskach, obierając sobie za cel budowę OGRODU ZMYSŁÓW.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...
Skip to content